شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
-
سید هاشم موسوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه گناباد شد
حجت الاسلام سید هاشم موسوی گناباد نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه گناباد شد.
-
حسین حاتمی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کلیبر و خداآفرین شد
حسین حاتمی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کلیبر،خداآفرین و هوراند شد.
-
سید حسن سیفی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شبستر شد
سید حسن سیفی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شبستر شد.
-
احمد محرم زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه اهر و هریس شد
احمد محرم زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه اهر و هریس شد.
-
ضیاءالله اعزازی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بناب شد
ضیاءالله اعزازی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بناب شد.
-
حسن همتی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ شد
حسن همتی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ شد.
-
اسدالله چراغی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه دهلران شد
اسدالله چراغی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه دهلران شد.
-
رحمت الله بادفر و عباس نصراللهی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ایلام شدند
رحمت الله بادفر و عباس نصراللهی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ایلام شدند.
-
ارکان درستکار نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد شد
ارکان درستکار نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد شد.
-
سید احسن علوی و سالار مرادی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سنندج شدند
سید احسن علوی و سالار مرادی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سنندج شدند.
-
سید روح الله موسوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه لردگان شد
سید روح الله موسوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه لردگان شد.
-
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فردوس و طبس اعلام شد
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فردوس و طبس اعلام شد.
-
علی اصغر زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ملکان شد
علی اصغر زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ملکان شد.
-
معصومه پاشایی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مرند و جلفا شد
معصومه پاشایی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مرند و جلفا شد.
-
امیر صنعتی مهربان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سراب شد
امیر صنعتی مهربان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سراب شد.
-
مهدی اسماعیلی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه میانه شد
مهدی اسماعیلی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه میانه شد.
-
احد خیری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بستان آباد شد
احد خیری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بستان آباد شد.
-
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اهواز ، باوی ، کارون و حمیدیه اعلام شد
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اهواز ، باوی ، کارون و حمیدیه اعلام شد.
-
بهنام سعیدی و محمدعلی بهروز نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه جیرفت شدند
بهنام سعیدی و بهروز محمدعلی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه جیرفت شدند.
-
غلامرضا نویدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شهربابک شد
غلامرضا نویدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شهربابک شد.
-
محمد معتمدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سیرجان شد
محمد معتمدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سیرجان شد.
-
توزیع تراکت تبلیغ توسط ستاد انتخابات تهران در نماز جمعه
تراکت های دعوت به انتخابات توسط شورای ائتلاف تهران در نماز جمعه منتشر شد.
-
اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مرودشت شد
اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مرودشت شد.
-
بهروز عیسی زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه آمل شد
بهروز عیسی زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه آمل شد.
-
نادر منتظریان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه یاسوج شد
نادر منتظریان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه یاسوج ، بویر احمد ، دنا و مارگون شد.
-
امین باقی زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان شد
امین باقی زاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان شد.
-
محمد رفیع محمود زائی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سراوان شد
محمد رفیع محمود زائی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سراوان شد.
-
علی کرد نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه خاش شد
علی کرد نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه خاش شد.
-
محمد انور بیجار زهی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه چابهار شد
محمد انور بیجار زهی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه چابهار شد.
-
رحم دل بامری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ایرانشهر شد
رحم دل بامری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه ایرانشهر شد.